„Azt hiszem nagyon jó volt. Sokkal jobb ilyen feldobott morállal visszaállni a munkába, mintha teljesen eluntuk volna magunkat. Ha pedig a csapattársaid is jó formában vannak, mindenki csak jó érzéssel vág majd bele a sûrûjébe, ez pedig a csapat szempontjából a lehetõ legjobb. Jó volt látni, ahogy Tim javított a labdaátvételein, és az idõzítésén. És ez csak a gyakorlás elsõ 20 percében volt…” – nyilatkozta Lloyd.
Lloyd elmondta, szerinte a csapatnak jobban kellene futnia a labdával.
„Mindenképpen jól kell futnunk a labdával. Azt hiszem ez egyszerû és észszerû. Egy elég szembetûnõ hiányossága volt ez tavaly a támadósornak. Szerintem,egy egészségesebb futójáték jobb passzjátékot is szül, és nem lesz görcsösen szükséges néhány óriási játék, vagy mélyen elõredobott labda.”
Lloyd emellett még elmondta, biztos abban a lockout is nemsokára véget ér, és végre a futball veszi át a helyét a bírósági tárgyalótermeknek.
„Úgy érzem egész jó híreket kapok a jelenlegi helyzetrõl, ezért úgy érzem mindjárt vége, és punktum.”
Forrás: National Football Post