Azonban valószínûleg nem lesz ezzel semmi probléma. A Ragadozók Ismét otthon játszanak és most a Jászberény Wolverines lesz a vendégük. A Rozsomákok hadi állapotáról nem sokat tudhatunk a tavalyi igen középszerû szezonjuk óta. A Rookie-kupa óta nagyon sokat fejlõdtek, így jutottak fel a Divízió I. mezõnyébe két év leforgása alatt, de most mintha megtorpantak volna.
Az idei év mindenképpen nagy vízválasztó lehet a számukra. Ha sikerül egy kicsit tovább fejlõdniük, akkor nincsen ok az aggodalomra, de ha idén is a tavalyi formájukat hozzák, akkor a tabella alján is végezhetik akár az év végén. A sorsolásuk nem a legnehezebb, a Dunaújváros Gorillaz valószínûleg erõsebb lesz idén mint õk, de minden más meccsükön lesz alkalmuk a bizonyításra.
A Predators, ha végre felébred téli álmából, valószínûleg viszonylag simán meg tudja fogni majd a Wolverines támadásait, de még nagyon a szezon elején járunk, így akármi megtörténhet. Egy biztos, a Soldiers elleni vereség mindenképpen plusz motivációt adhat Benefield Ragadozóinak.
Idõpont: 2010. március 20. 13.00
Helyszín: Alsónemesapáti, Petõfi út 1.