A BEARS LENNE A NYOLCADIK BUDAPESTI CSAPAT

2009-ben a Budapest Grizzlies nyeretlenül zárta elsõ és egyben utolsó szezonját, majd pénzügyi gondok miatt kizárták az egyesületet az MAFSZ-bõl. Most azonban az akkori vezetõk Budapest Bears néven újra csapatot toboroznak, ahova várják tapasztalt és újonc játékosok jelentkezését is. Az edzések február elején kezdõdnének hetente kétszer a Tomori Pál Iskola pályáján és hétvégén a Margit-szigeten. Az edzéseket Zahovay Ádám (Mustangs), Dudás Péter (Cowboys) és Jánosa László (ex-Bulldogs) fogják vezetni.

A Bears lesz a nyolcadik budapesti amerikai futball csapat (Bulldogs, Cowboys, Eagles, Hurricanes, Rebels, Titans, Wolves), így valószínûleg nem lesz egyszerû feladat az „életben maradás” számukra, de ha mégis sikerül összerázni jövõre az újonc gárdát, akkor 2012-ben indulhatnának az MAFL legalsó divíziójában. Persze ehhez el kell rendezniük valószínûleg a Grizzlies féle tartozások ügyeit az MAFSZ-szel. 

Akár most, akár a későbbiekben a "Süti beállítások" gomb megnyomásával módosíthatod a beállításaidat. A későbbiekben ezt a funkciót a főoldal alján találod.
Cookie beállítások