A kért oldal néhány másodpercen belül betöltődik
  • Tesa 970*250
  • Köki 300*300
  • Téli kánikula

hp640x480

Hajnali 2.15-kor képzeletben Baltimore-ba utazunk, ahol Ravens-Titans meccset láthatunk. A konferencia első és hatodikja küzd egymással az AFC-döntőbe jutásért. Eddigi 23 mérkőzésükből 12-t a lilák, 11-et a kékek nyertek. A playoffban 2-1 a Ravensnek, de érdemes megjegyezni, hogy mindháromszor a vendégek örülhettek. Várhatóan sok futásra kell berendezkednünk, hiszen a Ravens az első, a Titans a harmadik a földön megszerzett yardokban. Ugyanakkor a hazai védelem az NFL negyedik legjobbja, így akár ők is lehetnek azok, akik a találkozót eldöntik. Baltimore-ra ma rászakad a januári kánikula, kezdéskor 18 Celsius fok lesz, mely hőmérséklet az éjszakában még emelkedhet is.